Waluta:  
Koszyk: 0 Szt.- 0,00zł
Helikopter z żyroskopem sterowany radiowo

Wypróbuj nową formę doskonałej zabawy, przy której i Ty, i Twoje dziecko sp…

442,80
398,52
 wiecej info   Kup 
Brak opinii.
Waluta
Producenci
Dostawa i odbiór Dostawa i odbiór

wyciąg z "Warunków sprzedaży przez Internet"

Termin realizacji zamówienia. TO JEST WERSJA DEMO -- NIE REALIZUJEMY ZAMÓWIEŃ

 1. Maksymalny czas realizacji zamówienia w przypadku pełnej dostępności towaru wynosi maksymalnie 7 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu na koncie. W ramach terminu realizacji nie jest wliczany czas przesyłki.
 2. W szczególnych przypadkach czas realizacji może ulec zmianie o czym Klient zostanie poinformowany telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail.
 3. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta i określony w zamówieniu.
 4. Zamówione produkty zostaną dostarczone pod podany w zamówieniu adres Klienta na terenie Polski :
 5. a) za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej na adres wskazany przez Klienta.do Punktu odbioru lub Partnerskiego Punktu Odbioru.
  b) Do krajów Unii Europejskiej zamówienie może być dostarczone przez Pocztę Polską lub firmy kurierskie po kontakcie i akceptacją ze strony Sklepu.

 6. Koszty kompletacji i dostawy towaru przesyłek standardowych określa cennik sprzedaży wysyłkowej umieszczony na stronie internetowej www.telezakupy.pl w zakładce "Wysyłka". W przypadku przesyłek niestandardowych koszt kompletacji, dostawy i usługi wniesienia będzie kalkulowany indywidualnie dla każdego zamówienia. O kosztach serwisów Klient będzie informowany drogą mailową przed uiszczeniem wpłaty.
 7. Do krajów poza Unią Europejską zamówienia nie są realizowane.
 8. W przypadku wybranych towarów Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia niektórych form dostawy.
 9. Klient, odbierając przesyłkę z zamówieniem, powinien sprawdzić stan przesyłki. W przypadku stwierdzenia zniszczenia lub naruszenia opakowania należy, w obecności kuriera lub pracownika poczty, sporządzić protokół szkody. Protokół szkody powinien być przesłany do Sklepu wraz z reklamacją.
 10. W przypadku zamówień, których całkowita waga przekroczy 30 kg, może zostać ustalona dodatkowa opłata za przesyłkę wynikająca z ograniczeń wagowych pojedynczych przesyłek.
 11. Sklep Telezakupy.pl nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wynikłe podczas transportu. Za szkody powstałe w trakcje transportu, winę ponosi Poczta Polska ewentualnie firma spedycyjna. Sklep Telezakupy.pl gwarantuje wysłanie towaru nieużywanego, zgodnego z przedstawionym opisem.
 12. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za brak lub opóźnienie realizacji zamówienia, wynikające z błędnego lub niedokładnego adresu dostawy podanego przez Klienta, a także za wydłużony czas dostawy, z uwagi na okoliczności, które nie są od niego zależne.
 13. Wszelkie zmiany warunków dostawy dokonane przez Klienta po wysyłce towaru z magazynu, w tym zmiany miejsca lub terminu dostawy, mogą wiązać się z dodatkowymi kosztami, które ponosi Klient.
 14. W przypadku braku możliwości dostarczenia towaru do Klienta z przyczyn leżących po stronie Klienta wszelkie koszty związane z ponowną wysyłką lub przechowaniem artykułu ponosi Klient. Koszt zwrotu przesyłki z tytułu nieskutecznego doręczenia ponosi Klient.
 15. W przypadku szkód dających się z zewnątrz zauważyć (jawnych) odbiór przesyłki przez klienta bez zastrzeżeń, powoduje wygaśnięcie wszelkich roszczeń wobec Sklepu.

tabela opłat spedycyjnych na obszarze Polski:

 

L.P.

Sposób i przewidywany czas dostawy

Forma płatności

Koszt wysyłki

1

Poczta Polska
przesyłka ekonomiczna
zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych

przelew, karta, PayPal, Dotpay

12,50 zł

przy odbiorze

17,50 zł

2

Poczta Polska
przesyłka priorytetowa
zwykle w ciągu 2 dni roboczych

przelew, karta, PayPal, Dotpay

14,00 zł

przy odbiorze

19,00 zł

3

Kurier
1-2 dni robocze

przelew, karta, PayPal, Dotpay

11,00 zł

przy odbiorze

16,00 zł

4

Punkty odbioru telezakupy.pl
1 dzień roboczy

przelew, karta, PayPal, Dotpay

0,00 zł

przy odbiorze

0,00 zł

5

Punkty odbioru
Paczkomaty InPost
1 dzień roboczy

przelew, karta, PayPal, Dotpay

6,99 zł

 

pozostałe ważne informacje można znaleźć w regulaminie sklepu.
 Kontynuuj