Waluta:  
Koszyk: 0 Szt.- 0,00zł
Tablet 32 GB Samsung – Galaxy Tab 2

Dane techniczne: Informacje ogólne: Typ: Tablet PC System operacyjny: An…

2.275,50
2.047,95
 wiecej info   Kup 
Waluta
Producenci
Słodkie szczęście 23,29

Praliny i trufle waga 50 g
Produkty firmy cukierniczej Rabbel GmbH słyną z oryginalnych czekoladek, pralinek, pierników, ciasteczek i ciasta regionalnego o nazwie Stohlen, z 600 letnią tradycją wypieku.
Confiserie Rabbel została założona w 1907 r. przez dziadka obecnego właściciela i nadal pozostaje firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach i oryginalnych recepturach, których korzenie sięgają XIX wieku.
Tradycyjne receptury i wyselekcjonowane składniki , bez sztucznych dodatków i konserwantów, nadają ręcznie wyrabianym słodyczom niepowtarzalny smak i charakter. Dlatego na opakowaniach produktów firmy Rabbel nie znajdziecie Państwo np. 2 –letnich okresów przydatności do spożycia i długiej listy środków chemicznych utrzymujących produkt , jako nadający się do spożycia. Byłoby to zaprzeczeniem tradycji rodzinnych Państwa Rabbel.
Oryginalne opakowania nadają ekskluzywny charakter produktom firmy Rabbel a przez to nadają się na upominki, drobne prezenty i zapewne zdobędą miejsce na najbardziej wykwintnych polskich stołach.

Data dodania produktu wtorek 16 października, 2012.
 Opinie